Réservatioun Online
join us on facebook

T.C.Réimech News

30
Mee
Gréin Open 2019

Traditionnell Ouverture vun der Gréinsaison zu Réimech mat dem Wisefest vum Tennis Club Remich.

Fir Iessen a Gedrénks ass de ganze Weekend iwwer gesuergt.

Samschdeg a Sonndes Danzmusek.

Sonndes moies ab 7.30 Auer Kaffisstuff fir Départ vun Ironman 70.3 Région Moselle.

Sonndes frësch Pizza aus dem Uewen an Yomaro Frozen Yogurt !

Eise Site a Réimech sinn de ganzen Dag vum Ironman 70.3 ze ereechen!

Weider News

Datum Titel
24. Abr 2018
18. Mä 2018 Porte Ouverte e Sonndeg de 15.4.2018
4. Dez 2017 TCR X-Mas Party 2017
6. Okt 2017 Wantertraining Tennisschoul
29. Jul 2017 TCR Stand op der Welleschter Kirmes 2017

Nächst Tournoien

 

Tabellen

  • Interclubs 2019 - U14 Filles 2019
    Nationale II - Poule A
    Club Pts
    1 Arquebusiers 1 13
    2 Senningerberg 1 11
    3 Troisvierges/Wiltz 1 10
    4 Sandweiler/Remich/Mondorf 1 6
    5 Bridel/Koplescht 1 4
    6 Lorentzweiler/Bissen/Walferdange 1 0
  • Interclubs 2019 - U14 Garçons 2019
    Nationale III - Poule B
    Club Pts
    1 /Schuttrange 1 12
    2 Senningerberg 1 12
    3 Sandweiler 1 9
    4 Remich/Contern 1 7
    5 Wiltz 1 2
    6 Arquebusiers 4 2
  • Interclubs 2019 - U12 Filles 2019
    Nationale II - Poule A
    Club Pts
    1 Arquebusiers 2 8
    2 Contern/Remich 1 8
    3 1 7
    4 Bonnevoie 2 4
    5 Howald 1 3
    6 Schieren 1 0
  • Interclubs 2019 - U12 Garçons 2019
    Nationale IV - Poule A
    Club Pts
    1 /Schuttrange 1 15
    2 Grevenmacher 1 11
    3 Contern 1 8
    4 Senningerberg 2 4
    5 Sandweiler 2 4
    6 Remich 1 2
  • Interclubs 2019 - SEAT League Dames 2019
    Nationale IV - Poule B
    Club Pts
    1 Diekirch 1 7
    2 Remich 1 4
    3 Heiderscheid 1 3
    4 Gasperich 1 3
    7 Stade 1 0
  • Interclubs 2019 - U18 Garçons 2019
    Nationale II - Poule A
    Club Pts
    1 Troisvierges 1 11
    2 Senningerberg 1 8
    3 Grevenmacher 1 8
    4 Remich/Schuttrange 1 6
    5 Petange 1 5
    6 Schifflange 1 5
  • Interclubs 2019 - SEAT League Hommes 2019
    Nationale III - Poule A
    Club Pts
    1 Junglinster 1 19
    2 Senningerberg 1 16
    3 Dudelange 1 12
    4 Remich 1 11
    5 Contern 1 11
    6 Troisvierges 1 8
    7 Schuttrange 1 5
    8 Lorentzweiler 1 2
  • Interclubs 2019 - U10 Garçons Débutants 2019
    Nationale I - Tour 1 Poule E
    Club Pts
    1 Remich/Mondorf 1 5
    2 Steinfort 1 3
    3 Howald 3 1
  • Interclubs 2019 - U10 Garçons Débutants 2019
    Nationale I - Tour 2 Poule C
    Club Pts
    1 Remich/Mondorf 1 6
    2 Junglinster 1 6
    3 Schuttrange 1 4
    4 Roodt/Syre/ 1 2
  • Interclubs 2019 - U10 Garçons Débutants 2019
    Nationale I - Tour 3 Poule B
    Club Pts
    1 Contern 1 7
    2 Remich/Mondorf 1 5
    3 Howald 3 3
    4 Lorentzweiler/Bissen/Walferdange 1 3
  • Interclubs 2019 - U10 Garçons Débutants 2019
    Nationale I - Tour 4 Poule E
    Club Pts
    1 Gasperich 1 5
    2 Nordstad 1 3
    3 Remich/Mondorf 1 1
  • Interclubs 2019 - U10 Garçons Débutants 2019
    Nationale I - Tour 5 Poule D
    Club Pts
    1 Schifflange 1 6
    2 Remich/Mondorf 1 2
    3 Roodt/Syre/ 1 1
  • Interclubs 2019 - Seniors Reserves Hommes 2019
    R4 - Poule B
    Club Pts
    1 Nordstad 4 18
    2 Schifflange 3 17
    3 Bonnevoie 3 17
    4 Belvaux 3 12
    5 Remich 2 10
    6 Petange 4 5
    7 Troisvierges 2 3
    8 Cap on Line 3 2

Läscht Matcher